Salon i serwis samochodowy

 

Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa Klienta. Wykwalifikowani pracownicy naszego punktu dealerskiego zapewnią Państwu szybką i profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo. Firma posiada nowoczesny i przestronny salon, w którym każdy Klient, w miłej atmosferze, może swobodnie obejrzeć i przetestować większość oferowanych przez firmę samochodów. Konsultanci do spraw sprzedaży w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Służąc swoją wiedzą zdobytą w trakcie licznych szkoleń, organizowanych przez General Motors Poland oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kontaktach z Klientami.

 
marzec
15 '17

Z duchem czasu czyli technika poszła do przodu

(...) W autach obecnie nie montuje się już tradycyjnych odtwarzaczy. Teraz producenci car audio prześcigają się abyśmy w naszych samochodach mieli coraz lepsze urządzenia jakim są stacje multimedialne. Odtwarzacz kaset magnetofowych czy płyt cd? Taki urządzenia śmiało już można nazwać zabytkiem. Teraz trzeba iść z postępem i zamontować sobie urządzenie, które zapewni nam wszystko czego sobie tylko zapragniemy. Stacje multimedialne mogą zapewnić nam wszystko obecnie. Możemy mieć w pojeździe mini-kino. Są takie modele, które zapewniają odczyt płyt cd i dvd. Na ekranie w czasie jazdy można obejrzeć sobie jakiś film. Oczywiście pasażerowie bo kierowca musi patrzeć na to co się dzieje na ulicy. Jeżeli mamy ochotę muzykę (...)

Publikacje: auto, moto, motoryzacja

 
październik
06 '15

Konserwacja układu klimatyzacji w samochodzie

(...) W dzisiejszych czasach większość samochodów wyposażonych jest w klimatyzację. Układ ten znacznie podnosi komfort jazdy i sprawia, że podróż nawet podczas największych upałów może być przyjemna. Niestety duża część kierowców nie serwisuje klimatyzacji, aż do momentu kiedy przestaje ona działać poprawnie. (...)

Publikacje: auto, klimatyzacja, naprawa, samochód, warsztat

 
sierpień
27 '15

Zadbaj o swoje spaliny

(...) Niektórzy powiedzą, że samodzielne czyszczenie filtra DPF to gra niewarta świeczki. Ich zdanie zmieni się, kiedy udadzą się do pierwszego lepszego warsztatu, aby wycenić nabytą usterkę. Należy pamiętać, że jeżeli na czas nie dokonamy diagnostycznego lub chemicznego oczyszczenia filtra, będziemy zmuszeni dokonać zakupu katalizatora, który kosztuje zazwyczaj ponad trzy tysiące złotych. W dobie dzisiejszej techniki wypalanie filtra DPF odbywa się w przeciągu kilku minut. Filtry montowane w pojazdach z silnikami diesla montuje się od lat 80. XX wieku. Pomysłodawcom tego rozwiązywania chodziło między innymi o ochronę (...)

Publikacje: auto, moto, samochód

 
sierpień
10 '15

Wszystko o Stacjach Kontroli Pojazdów

(...) Stacja Kontroli pojazdów to obowiązkowy przystanek na drodze każdego posiadacza samochodu. Przeglądy należy wykonywać systematycznie zawsze w sprawdzonej stacji kontroli pojazdów. Ale większość z nas nie wie do końca jak często powinna poddawać nasz samochód badaniom technicznym. Co ile powinniśmy wykonywać badania techniczne naszego samochodu? Częstotliwość przeprowadzania przeglądów jest uzależniona od tego, jak długo użytkowany jest konkretny pojazd. W przypadku auta kupionego w salonie samochodowym należy zadbać o to, aby wykonać go nie później niż po trzech latach od daty jego zakupu. Jeżeli jesteśmy użytkownikami pojazdu (...)

Publikacje: auto, moto, motoryzacja