Salon i serwis samochodowy

 

Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa Klienta. Wykwalifikowani pracownicy naszego punktu dealerskiego zapewnią Państwu szybką i profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo. Firma posiada nowoczesny i przestronny salon, w którym każdy Klient, w miłej atmosferze, może swobodnie obejrzeć i przetestować większość oferowanych przez firmę samochodów. Konsultanci do spraw sprzedaży w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Służąc swoją wiedzą zdobytą w trakcie licznych szkoleń, organizowanych przez General Motors Poland oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kontaktach z Klientami.

 
sierpień
11 '17

Jak dbać o swój samochód?

Piotr Winiar

Piotr Winiar

Samochód jest rzeczą, którą posiada większość z nas i wykorzystujemy go w celu przetransportowania się z miejsca do innego. Warto zatem używać go w bezpieczny sposób, gdyż ma to ogromny wpływ na nasze zdrowie. Nie chcemy bowiem dopuścić do sytuacji, w której nasze auto ulega zniszczeniu, gdyż jego naprawa może być bardzo kosztowna. Pamiętajmy, żeby regularnie wykonywać diagnostykę na przeróżnych stacjach, które znajdują się w każdym mieście. Sprawny układ hamulcowy to jeden z czynników, który ma najistotniejsze znaczenie w kwestii bezpieczeństwa na drodze. Powinniśmy także skupić się na tym, aby jeździć wolno i dostosowywać prędkość do warunków na drodze. Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób mogą oszczędzać na paliwie, które jest niestety dość drogie.
Jeżeli interesują nas instalacje gazowe Lublin to miasto, w którym założymy ją w niewielkiej cenie. Okazuje się przecież, że po pewnym czasie cały koszt zwraca nam się, dzięki niższym cenom gazu. Pamiętajmy, aby regularnie kontrolować stan instalacji LPG, gdyż ma to wpływ na kondycję naszego silnika. Warsztat samochodowy w Lublinie daje nam możliwość wykonania takich czynności, gdyż pracują w nim sami profesjonaliści. Mają ogromne doświadczenie, jeżeli chodzi o remont aut oraz ich naprawę. Wymiana koła jest dla pracowników niczym wielkim, dlatego z pewnością możemy im zaufać. Pamiętajmy jednak, aby używać auta w sposób, który go nie niszczy. Istotne znaczenie ma tutaj technika jazdy, gdyż palenie sprzęgła nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Jeżeli jednak jeździmy ostrożnie, nasze auto starczy nam z pewnością na długie lata.

samochód
warsztat
mechanik
serwis
lpg
lublin

frazy kluczowe: samochód, warsztat, mechanik, serwis, lpg, lublin


 

Warto zobaczyć

Moto, Samochód, Auto, Motoryzacja, Mechanik, Warsztat, Ekspertyza

Piszą na tym blogu

Marta Kogulska, Piotr Winiar, Adam Krzak

Archiwum

Lipiec 2018, Listopad 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Marzec 2017, Październik 2015, Sierpień 2015