Salon i serwis samochodowy

 

Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa Klienta. Wykwalifikowani pracownicy naszego punktu dealerskiego zapewnią Państwu szybką i profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo. Firma posiada nowoczesny i przestronny salon, w którym każdy Klient, w miłej atmosferze, może swobodnie obejrzeć i przetestować większość oferowanych przez firmę samochodów. Konsultanci do spraw sprzedaży w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Służąc swoją wiedzą zdobytą w trakcie licznych szkoleń, organizowanych przez General Motors Poland oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kontaktach z Klientami.

 
październik
06 '15

Konserwacja układu klimatyzacji w samochodzie

Piotr Winiar

Piotr Winiar

W dzisiejszych czasach większość samochodów wyposażonych jest w klimatyzację. Układ ten znacznie podnosi komfort jazdy i sprawia, że podróż nawet podczas największych upałów może być przyjemna. Niestety duża część kierowców nie serwisuje klimatyzacji, aż do momentu kiedy przestaje ona działać poprawnie. Aby tego dokonać można odwiedzić we Wrocławiu autoryzowany warsztat samochodowy - adekwatny posiadanego samochodu. 
Spotkasz się tam z profesjonalną obsługą i użyciem wyłącznie oryginalnych części. Jednakże ceny oferowanych tam usług są dość wysokie. Na szczęście istnieje alternatywa, jaką jest serwis klimatyzacji samochodowej diagnostic-car we Wrocławiu. Jest to miejsce w którym korzystne ceny łączą się z najwyższym standardem. Jedną z podstawowych usług z jakiej warto skorzystać przynajmniej raz w roku jest dezynfekcja klimatyzacji. Ma ona na celu usunięcie wszelkich wirusów i bakterii, a także grzybów. Są one naprawdę groźne dla zdrowia, a ciepło i wilgoć jakie panują w układzie klimatyzacji sprzyjają ich rozwojowi. 
Cena wykonania takiej usługi wynosi około pięćdziesięciu złotych. Dodatkowo warto dokonać oczyszczenia lub wymiany filtra powietrza. Jeżeli jednak samochód ma już kilka lat i można dostrzec spadek wydajności chłodzenia to doskonałym rozwiązaniem jest nabijanie klimatyzacji azotem. Ceny takiego zabiegu wahają się w okolicach kilkuset złotych. Gdyby się okazało, że nabicie czynnikiem chłodzącym nie przynosi pożądanego rezultatu to należy rozważyć bardziej gruntowne naprawy, takie jak uszczelnienie sprężarki.

auto
samochód
klimatyzacja
warsztat
naprawa

frazy kluczowe: auto, samochód, klimatyzacja, warsztat, naprawa


 

Warto zobaczyć

Moto, Samochód, Auto, Motoryzacja, Mechanik, Warsztat, Ekspertyza

Piszą na tym blogu

Marta Kogulska, Piotr Winiar, Adam Krzak

Archiwum

Lipiec 2018, Listopad 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Marzec 2017, Październik 2015, Sierpień 2015