Salon i serwis samochodowy

 

Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa Klienta. Wykwalifikowani pracownicy naszego punktu dealerskiego zapewnią Państwu szybką i profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo. Firma posiada nowoczesny i przestronny salon, w którym każdy Klient, w miłej atmosferze, może swobodnie obejrzeć i przetestować większość oferowanych przez firmę samochodów. Konsultanci do spraw sprzedaży w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Służąc swoją wiedzą zdobytą w trakcie licznych szkoleń, organizowanych przez General Motors Poland oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kontaktach z Klientami.

 
lipiec
13 '18

Sprawdzenie pojazdu

(...) właścicieli pojazdów oraz wszelkich maszyn ich właściwe określenie ceny, zwłaszcza gdy chcą je sprzedać. Tylko fachowa wycena maszyn i urządzeń pozwoli na właściwe określenie ich wartości, dlatego tak ważne, by wycen (...)

Publikacje: ekspertyza, maszyna, mechanik, pojazd, rzeczoznawca, urządzenie, wycena

 
sierpień
11 '17

Jak dbać o swój samochód?

(...) kwestii bezpieczeństwa na drodze. Powinniśmy także skupić się na tym, aby jeździć wolno i dostosowywać prędkość do warunków na drodze. Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób mogą oszczędzać na paliwie, które jest niestety dość drogie. Jeżeli interesują nas (...)

Publikacje: lpg, lublin, mechanik, samochód, serwis, warsztat