Salon i serwis samochodowy

 

Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa Klienta. Wykwalifikowani pracownicy naszego punktu dealerskiego zapewnią Państwu szybką i profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo. Firma posiada nowoczesny i przestronny salon, w którym każdy Klient, w miłej atmosferze, może swobodnie obejrzeć i przetestować większość oferowanych przez firmę samochodów. Konsultanci do spraw sprzedaży w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Służąc swoją wiedzą zdobytą w trakcie licznych szkoleń, organizowanych przez General Motors Poland oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kontaktach z Klientami.

 
czerwiec
22 '17

Na zawsze czy na chwilę, czyli rzecz o posiadaniu

(...) Można się zastanawiać czy warto kupić samochód, gdy można go wypożyczyć. Chyba każdy, kto zdał egzamin z prawa jazdy i może być szczęśliwym użytkownikiem naszych dróg, prędzej czy później dąży do zakupu samochodu. Na początku często jest to coś małego, używanego, bo i po co szlifować  marne umiejętności na fabrycznie nowym silniku, a zdolności parkowania testować na nowiutkim lakierze. Potem, gdy jestem już bardziej doświadczonym kierowcą, a mój portfel mi na to pozwala, to idę do salonu samochodowego i wybieram jakąś nówkę, o której śniłem (...)

Publikacje: moto, motoryzacja, samochód, wypożyczalnia samochodów

 
marzec
15 '17

Z duchem czasu czyli technika poszła do przodu

(...) możemy puścić sobie albo z klasycznych płyt albo przez usb się podłączyć. Jak nam się podoba. A może potrzebujemy podgląd map z danego miejsca gdzie się udajemy? Nasza stacja multimedialna zaraz może nam pokazać odpowiednie fragmenty drogi. Tylko trzeba poszukać w pamięci. A może kamerę cofania sobie zamontujemy? Bardzo proszę, producenci sprzętu car audio i o tym pomyśleli. Z naszą stacją możemy zintegrować naszego smartphona czy iPhona. Naprawdę najnowocześniejsze stacje multimedialne nie mają ograniczeń dla naszych potrzeb. Interfejs użytkownika pozwoli nam sterować radiem za pomocą przycisków na kierownicy. Ekran dotykowy jest duży, wyraźny i czytelny. Ma na ogół 6 cali co pozwala na odtwarzanie dobrej jakości (...)

Publikacje: auto, moto, motoryzacja

 
sierpień
27 '15

Zadbaj o swoje spaliny

(...) środowiska naturalnego. Filtr zapobiega bowiem wydostawaniu się sadzy na zewnątrz auta. Poza tym wówczas zachowana jest też norma emisji spalin, która każdego roku jest zmniejszana. Tym normom trudno jest sprostać posiadaczom kilkuletnich wozów, gdzie nie ma jeszcze proekologicznych podzespołów redukujących szkodliwe spaliny. Powinniśmy jednak wiedzieć, że na takie wizyty w serwisach nie muszą przyjeżdżać kierowcy, którzy swoimi autami podróżują na długich trasach. Podczas pokonywania ogromu kilometrów komputer pokładowy sam inicjuje proces wypalenia sadzy, która zalega w aucie. Wcześniej DPF wyłapuje cząsteczki, a (...)

Publikacje: auto, moto, samochód

 
sierpień
11 '15

Przegląd dostawczaka czyli nasze bezpieczeństwo

(...) Przez polskie drogi każdego dnia przejeżdżają tysiące pojazdów, w których dużą część stanowią auta dostawcze i ciężarowe. Za ich pomocą przewożone są najróżniejsze ładunki, których waga niekiedy przekracza kilkanaście ton. Dlatego jeśli jesteśmy właścicielami tego rodzaju samochodu, powinniśmy szczególną uwagę zwracać na jego regularne przeglądy i jeszcze częstsze wizyty w serwisach. Dlaczego serwis samochodów dostawczych i ciężarowych jest tak ważny? Chodzi tu przede wszystkim o zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Tak (...)

Publikacje: moto, motoryzacja, samochód

 
sierpień
10 '15

Wszystko o Stacjach Kontroli Pojazdów

(...) już przynajmniej pięć lat, wtenczas zalecane jest wykonywanie badań technicznych każdego roku. Należy pamiętać, że jest to bardzo istotna sprawa, która znacząco przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach. Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze stacji kontroli pojazdów? Po pierwsze sprawdźmy posiadane referencje oraz certyfikaty. One świadczą o profesjonalizmie pracowników oraz poziomie ich umiejętności. Po drugie równie ważny jest sprzęt. Im nowocześniejszy tym dokładniejsze pomiary wykonuje, a tym samym my, jako użytkownicy danego auta mamy większą pewność, że nasz pojazd jest w pełni sprawny. (...)

Publikacje: auto, moto, motoryzacja