Salon i serwis samochodowy

 

Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa Klienta. Wykwalifikowani pracownicy naszego punktu dealerskiego zapewnią Państwu szybką i profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo. Firma posiada nowoczesny i przestronny salon, w którym każdy Klient, w miłej atmosferze, może swobodnie obejrzeć i przetestować większość oferowanych przez firmę samochodów. Konsultanci do spraw sprzedaży w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Służąc swoją wiedzą zdobytą w trakcie licznych szkoleń, organizowanych przez General Motors Poland oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kontaktach z Klientami.

 
czerwiec
22 '17

Na zawsze czy na chwilę, czyli rzecz o posiadaniu

(...) ostatnie miesiące. Wypuszczam się w trasę nowym samochodem i cieszę się nim, póki nie przyjdzie czas na wymianę na nowszy model.Plusy zakupu wydają się być ogromne a podstawowy to taki, że mam auto na stałe do swojej dyspozycji. W nocy, w dzień, kiedy zechcę korzystam z niego bez ograniczeń - byle tylko był sprawny, a w baku było pełno. Zobacz ofertę tutajSą jednak osoby, które z różnych powodów wypożyczają samochody. Czasem to przymus a czasem świadomy wybór. Nie każdy chce mieć auto na własność. Mało to po świecie chodzi ekologów, którzy jako środek (...)

Publikacje: moto, motoryzacja, samochód, wypożyczalnia samochodów

 
marzec
15 '17

Z duchem czasu czyli technika poszła do przodu

(...) W autach obecnie nie montuje się już tradycyjnych odtwarzaczy. Teraz producenci car audio prześcigają się abyśmy w naszych samochodach mieli coraz lepsze urządzenia jakim są stacje multimedialne. Odtwarzacz kaset magnetofowych czy płyt cd? Taki urządzenia śmiało już można nazwać zabytkiem. Teraz trzeba iść z postępem i zamontować sobie urządzenie, które zapewni nam wszystko czego sobie tylko zapragniemy. Stacje multimedialne mogą zapewnić nam wszystko obecnie. Możemy mieć w pojeździe mini-kino. Są takie modele, które zapewniają odczyt płyt cd i dvd. Na ekranie w czasie jazdy można obejrzeć sobie jakiś film. Oczywiście pasażerowie bo kierowca musi patrzeć na to co się dzieje na ulicy. Jeżeli mamy ochotę muzykę (...)

Publikacje: auto, moto, motoryzacja

 
sierpień
11 '15

Przegląd dostawczaka czyli nasze bezpieczeństwo

(...) zwane "dostawczaki" poprzez bezustanną eksploatację, szybciej się zużywają. Brak dbałości o niektóre elementy samochodu, może nie tylko doprowadzić do poważnej awarii, ale w głównej mierze być przyczyną poważnego wypadku komunikacyjnego. Podczas serwisowania pojazdów dostawczych z precyzją należy spoglądać na podzespoły układu hamulcowego. Szczególnie istotny jest tutaj stan klocków hamulcowych, zacisków i oczywiście tarcz. W autach dostawczych i ciężarowych zużycie hamulców występuje szybciej, aniżeli w samochodach osobowych. Jest (...)

Publikacje: moto, motoryzacja, samochód

 
sierpień
10 '15

Wszystko o Stacjach Kontroli Pojazdów

(...) Stacja Kontroli pojazdów to obowiązkowy przystanek na drodze każdego posiadacza samochodu. Przeglądy należy wykonywać systematycznie zawsze w sprawdzonej stacji kontroli pojazdów. Ale większość z nas nie wie do końca jak często powinna poddawać nasz samochód badaniom technicznym. Co ile powinniśmy wykonywać badania techniczne naszego samochodu? Częstotliwość przeprowadzania przeglądów jest uzależniona od tego, jak długo użytkowany jest konkretny pojazd. W przypadku auta kupionego w salonie samochodowym należy zadbać o to, aby wykonać go nie później niż po trzech latach od daty jego zakupu. Jeżeli jesteśmy użytkownikami pojazdu (...)

Publikacje: auto, moto, motoryzacja