Salon i serwis samochodowy

 

Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa Klienta. Wykwalifikowani pracownicy naszego punktu dealerskiego zapewnią Państwu szybką i profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo. Firma posiada nowoczesny i przestronny salon, w którym każdy Klient, w miłej atmosferze, może swobodnie obejrzeć i przetestować większość oferowanych przez firmę samochodów. Konsultanci do spraw sprzedaży w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Służąc swoją wiedzą zdobytą w trakcie licznych szkoleń, organizowanych przez General Motors Poland oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kontaktach z Klientami.

 
czerwiec
22 '17

Na zawsze czy na chwilę, czyli rzecz o posiadaniu

Adam Krzak

Adam Krzak

Można się zastanawiać czy warto kupić samochód, gdy można go wypożyczyć. Chyba każdy, kto zdał egzamin z prawa jazdy i może być szczęśliwym użytkownikiem naszych dróg, prędzej czy później dąży do zakupu samochodu. Na początku często jest to coś małego, używanego, bo i po co szlifować  marne umiejętności na fabrycznie nowym silniku, a zdolności parkowania testować na nowiutkim lakierze. Potem, gdy jestem już bardziej doświadczonym kierowcą, a mój portfel mi na to pozwala, to idę do salonu samochodowego i wybieram jakąś nówkę, o której śniłem ostatnie miesiące. Wypuszczam się w trasę nowym samochodem i cieszę się nim, póki nie przyjdzie czas na wymianę na nowszy model.

Plusy zakupu wydają się być ogromne a podstawowy to taki, że mam auto na stałe do swojej dyspozycji. W nocy, w dzień, kiedy zechcę korzystam z niego bez ograniczeń - byle tylko był sprawny, a w baku było pełno. Zobacz ofertę tutaj

Są jednak osoby, które z różnych powodów wypożyczają samochody.

Czasem to przymus a czasem świadomy wybór. Nie każdy chce mieć auto na własność. Mało to po świecie chodzi ekologów, którzy jako środek lokomocji wymierają na przykład rower? Zdrowiej, taniej, z korzyścią dla Matki Natury. A jeśli szanowny ekolog zechce rodziną wyjechać na wakacje w daleki świat, wtedy w ramach wyjątku może wypożyczyć samochód, który załaduje po brzegi bagażami i wyruszy bez stresu w podróż, pozwalającą poznawać nowe zakątki naszego globu. 

Innym powodem, dla którego ja osobiście z pewnością bym skorzystał z wypożyczalni samochodów, jest awaria własnego auta. Człowiek przyzwyczajony do komfortu jazdy samochodem, w razie jego chwilowego buntu, nie tak łatwo przestawia się na komunikacje miejską w postaci zatłoczonych autobusów i wiecznie spóźniających się pociągów. Oczywiście, jeśli ktoś chce się tak poświęcać, to czemu nie? Ale myślę, że wolałbym wypożyczyć na określony czas samochód, dzięki czemu logistycznie nie odczułbym braku mojego auta, które w warsztacie samochodowym wraca do zdrowia.

Myślę więc, że, choć chyba wciąż dość mało popularna i mało doceniana to opcja w naszym kraju, warto rozważyć w pewnych sytuacjach wypożyczenie samochodu, bo w końcu zawsze, gdy możemy sobie ułatwić życie, powinniśmy właśnie to robić.

moto
samochód
motoryzacja
wypożyczalnia samochodów

frazy kluczowe: moto, samochód, motoryzacja, wypożyczalnia samochodów


 

Warto zobaczyć

Moto, Samochód, Auto, Motoryzacja, Mechanik, Warsztat, Ekspertyza

Piszą na tym blogu

Marta Kogulska, Piotr Winiar, Adam Krzak

Archiwum

Lipiec 2018, Listopad 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Marzec 2017, Październik 2015, Sierpień 2015