Salon i serwis samochodowy

 

Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa Klienta. Wykwalifikowani pracownicy naszego punktu dealerskiego zapewnią Państwu szybką i profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo. Firma posiada nowoczesny i przestronny salon, w którym każdy Klient, w miłej atmosferze, może swobodnie obejrzeć i przetestować większość oferowanych przez firmę samochodów. Konsultanci do spraw sprzedaży w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Służąc swoją wiedzą zdobytą w trakcie licznych szkoleń, organizowanych przez General Motors Poland oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kontaktach z Klientami.

 
listopad
20 '17

Pomoc drogowa w trudnych sytuacjach

Piotr Winiar

Piotr Winiar

Nawet posiadając najlepszy i uchodzący za całkowicie bezawaryjny model samochodu jesteśmy stale narażeni na trasie na różne usterki i awarie. Niektóre z nich da się naprawić na miejscu, ale w wielu przypadkach problem okazuje się być o wiele poważniejszy. 
Różnego rodzaju stłuczki czy awarie większego kalibru mogą skutecznie unieruchomić nas na trasie. Mogłoby się wydawać, że zostajemy wówczas całkowicie bezradni; w rzeczywistości jednak możemy wtedy skorzystać z wielu usług, które będą niesamowicie pomocne. Klasycznym przykładem i jedną z najważniejszych propozycji jest oczywiście pomoc drogowa. Takie oferty są niezwykle zróżnicowane, bowiem usługi z tym związane cieszą się ogromną popularnością. W razie potrzeby właściwie w żadnym regionie nie powinniśmy zatem mieć większych problemów z uzyskaniem takiej pomocy. 
Zakres tych usług może być oczywiście bardzo szeroki, w zależności od tego, czego konkretnie potrzebujemy. Jeśli musimy udać się z naszym pojazdem do mechanika który znajduje się stosunkowo niedaleko, możemy zdecydować się na holowanie samochodów. W nieco trudniejszych przypadkach konieczny może jednak być wynajem autolawety. Niekiedy może to trochę kosztować, ale jednocześnie jest to jedyny sposób na usunięcie z drogi zepsutego samochodu i odstawienie go do najbliższego warsztatu. 
Niektóre firmy zajmujące się pomocą drogową oferują w takich sytuacjach dodatkowe usługi, takie jak wynajęcie samochodu zastępczego czy odwiezienie nas do najbliższego hotelu.
Korzystanie z tej pomocy nie jest oczywiście niczym miłym, ale niekiedy zwyczajnie nie mamy wyjścia - warto jedynie upewnić się, że nawiązujemy wówczas współpracę z profesjonalistami takimi jak ta

pomoc drogowa
holowanie samochodów
wynajem autolawety

frazy kluczowe: pomoc drogowa, holowanie samochodów, wynajem autolawety


 

Warto zobaczyć

Moto, Samochód, Auto, Motoryzacja, Mechanik, Warsztat, Ekspertyza

Piszą na tym blogu

Marta Kogulska, Piotr Winiar, Adam Krzak

Archiwum

Lipiec 2018, Listopad 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Marzec 2017, Październik 2015, Sierpień 2015