Salon i serwis samochodowy

 

Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa Klienta. Wykwalifikowani pracownicy naszego punktu dealerskiego zapewnią Państwu szybką i profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo. Firma posiada nowoczesny i przestronny salon, w którym każdy Klient, w miłej atmosferze, może swobodnie obejrzeć i przetestować większość oferowanych przez firmę samochodów. Konsultanci do spraw sprzedaży w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Służąc swoją wiedzą zdobytą w trakcie licznych szkoleń, organizowanych przez General Motors Poland oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kontaktach z Klientami.

 
sierpień
11 '17

Jak dbać o swój samochód?

(...) instalacje gazowe Lublin to miasto, w którym założymy ją w niewielkiej cenie. Okazuje się przecież, że po pewnym czasie cały koszt zwraca nam się, dzięki niższym cenom gazu. Pamiętajmy, aby regularnie kontrolować stan instalacji LPG, gdyż ma to wpływ na kondycję (...)

Publikacje: lpg, lublin, mechanik, samochód, serwis, warsztat

 
czerwiec
22 '17

Na zawsze czy na chwilę, czyli rzecz o posiadaniu

(...) lokomocji wymierają na przykład rower? Zdrowiej, taniej, z korzyścią dla Matki Natury. A jeśli szanowny ekolog zechce rodziną wyjechać na wakacje w daleki świat, wtedy w ramach wyjątku może wypożyczyć samochód, który załaduje po brzegi bagażami i wyruszy bez stresu w podróż, pozwalającą poznawać nowe zakątki naszego globu. Innym powodem, dla którego ja osobiście z pewnością bym skorzystał z wypożyczalni samochodów, jest awaria własnego auta. Człowiek przyzwyczajony do komfortu jazdy samochodem, w razie jego chwilowego buntu, nie tak łatwo przestawia się na (...)

Publikacje: moto, motoryzacja, samochód, wypożyczalnia samochodów

 
październik
06 '15

Konserwacja układu klimatyzacji w samochodzie

(...) one naprawdę groźne dla zdrowia, a ciepło i wilgoć jakie panują w układzie klimatyzacji sprzyjają ich rozwojowi. Cena wykonania takiej usługi wynosi około pięćdziesięciu złotych. Dodatkowo warto dokonać oczyszczenia lub wymiany filtra powietrza. Jeżeli jednak samochód ma już kilka lat i można dostrzec spadek (...)

Publikacje: auto, klimatyzacja, naprawa, samochód, warsztat

 
sierpień
27 '15

Zadbaj o swoje spaliny

(...) Niektórzy powiedzą, że samodzielne czyszczenie filtra DPF to gra niewarta świeczki. Ich zdanie zmieni się, kiedy udadzą się do pierwszego lepszego warsztatu, aby wycenić nabytą usterkę. Należy pamiętać, że jeżeli na czas nie dokonamy diagnostycznego lub chemicznego oczyszczenia filtra, będziemy zmuszeni dokonać zakupu katalizatora, który kosztuje zazwyczaj ponad trzy tysiące złotych. W dobie dzisiejszej techniki wypalanie filtra DPF odbywa się w przeciągu kilku minut. Filtry montowane w pojazdach z silnikami diesla montuje się od lat 80. XX wieku. Pomysłodawcom tego rozwiązywania chodziło między innymi o ochronę (...)

Publikacje: auto, moto, samochód

 
sierpień
11 '15

Przegląd dostawczaka czyli nasze bezpieczeństwo

(...) Przez polskie drogi każdego dnia przejeżdżają tysiące pojazdów, w których dużą część stanowią auta dostawcze i ciężarowe. Za ich pomocą przewożone są najróżniejsze ładunki, których waga niekiedy przekracza kilkanaście ton. Dlatego jeśli jesteśmy właścicielami tego rodzaju samochodu, powinniśmy szczególną uwagę zwracać na jego regularne przeglądy i jeszcze częstsze wizyty w serwisach. Dlaczego serwis samochodów dostawczych i ciężarowych jest tak ważny? Chodzi tu przede wszystkim o zwiększenie bezpieczeństwa na drogach. Tak (...)

Publikacje: moto, motoryzacja, samochód