Salon i serwis samochodowy

 

Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa Klienta. Wykwalifikowani pracownicy naszego punktu dealerskiego zapewnią Państwu szybką i profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo. Firma posiada nowoczesny i przestronny salon, w którym każdy Klient, w miłej atmosferze, może swobodnie obejrzeć i przetestować większość oferowanych przez firmę samochodów. Konsultanci do spraw sprzedaży w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Służąc swoją wiedzą zdobytą w trakcie licznych szkoleń, organizowanych przez General Motors Poland oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kontaktach z Klientami.

 
lipiec
13 '18

Sprawdzenie pojazdu

Marta Kogulska

Marta Kogulska

Każdy kierowca wie, że jego samochód musi być zawsze sprawny, dlatego tak ważne jest kontrolne sprawdzenie pojazdu. Taka kontrola odbywa się systematycznie w specjalistycznych punktach auto kontroli, nazywanej spacjami kontroli pojazdów.
Tak ważnym jest, by kontrolowania pojazdów podejmowali się specjaliści właściwie wykwalifikowani fachowcy. Dogłębnie skontrolowany pojazd uzyskuje pozwolenie do uczestniczenia w ruchu drogowym. Ważne są dla każdych właścicieli pojazdów oraz wszelkich maszyn ich właściwe określenie ceny, zwłaszcza gdy chcą je sprzedać. 

Tylko fachowa wycena maszyn i urządzeń pozwoli na właściwe określenie ich wartości, dlatego tak ważne, by wycen dokonywali specjaliści, posiadający odpowiednią fachową wiedzę na temat konkretnych pojazdów, maszyn oraz urządzeń. 
Podobnie wygląda sytuacja, gdy chcemy naprawić swoje pojazdy bądź maszyny czy urządzenia. Ważne, by właściwie określić kwotę całkowitej naprawy. Usunięcie wszelkich usterek wiąże się z zakupem odpowiednich części oraz opłacenie usługi naprawy, dlatego to ważne, by być przygotowanym na opłatę całkowitej kwoty naprawy. 

Czynności związane z takimi wycenami nazywa się ekspertyzami rzeczoznawczymi, gdy tak jak wspomniano ważne by wycen dokonywali tylko eksperci wyspecjalizowani w swoich dziedzinach. Ekspertyzy rzeczoznawcze służą przede wszystkim uzyskaniu odszkodowania od ubezpieczycieli, u których ubezpieczaliśmy nasze pojazdy, maszyny czy urządzenia, a które uległy jakimkolwiek uszkodzeniom oraz rozwiązywaniem często pojawiającym się problemom z ich usuwaniem.
Źródło: www.motoryzacja.dekra.pl

ekspertyza
rzeczoznawca
wycena
maszyna
urządzenie
pojazd
mechanik

frazy kluczowe: ekspertyza, rzeczoznawca, wycena, maszyna, urządzenie, pojazd, mechanik


 

Warto zobaczyć

Moto, Samochód, Auto, Motoryzacja, Mechanik, Warsztat, Ekspertyza

Piszą na tym blogu

Marta Kogulska, Piotr Winiar, Adam Krzak

Archiwum

Lipiec 2018, Listopad 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Marzec 2017, Październik 2015, Sierpień 2015