Salon i serwis samochodowy

 

Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa Klienta. Wykwalifikowani pracownicy naszego punktu dealerskiego zapewnią Państwu szybką i profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo. Firma posiada nowoczesny i przestronny salon, w którym każdy Klient, w miłej atmosferze, może swobodnie obejrzeć i przetestować większość oferowanych przez firmę samochodów. Konsultanci do spraw sprzedaży w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Służąc swoją wiedzą zdobytą w trakcie licznych szkoleń, organizowanych przez General Motors Poland oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kontaktach z Klientami.

 
sierpień
11 '17

Jak dbać o swój samochód?

(...) Samochód jest rzeczą, którą posiada większość z nas i wykorzystujemy go w celu przetransportowania się z miejsca do innego. Warto zatem używać go w bezpieczny sposób, gdyż ma to ogromny wpływ na nasze zdrowie. Nie chcemy bowiem dopuścić do sytuacji, w której nasze (...)

Publikacje: lpg, lublin, mechanik, samochód, serwis, warsztat

 
październik
06 '15

Konserwacja układu klimatyzacji w samochodzie

(...) W dzisiejszych czasach większość samochodów wyposażonych jest w klimatyzację. Układ ten znacznie podnosi komfort jazdy i sprawia, że podróż nawet podczas największych upałów może być przyjemna. Niestety duża część kierowców nie serwisuje klimatyzacji, aż do momentu kiedy przestaje ona działać poprawnie. (...)

Publikacje: auto, klimatyzacja, naprawa, samochód, warsztat