Salon i serwis samochodowy

 

Głównym celem firmy jest kompleksowa obsługa Klienta. Wykwalifikowani pracownicy naszego punktu dealerskiego zapewnią Państwu szybką i profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo. Firma posiada nowoczesny i przestronny salon, w którym każdy Klient, w miłej atmosferze, może swobodnie obejrzeć i przetestować większość oferowanych przez firmę samochodów. Konsultanci do spraw sprzedaży w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Służąc swoją wiedzą zdobytą w trakcie licznych szkoleń, organizowanych przez General Motors Poland oraz wieloletnim doświadczeniem zdobytym w kontaktach z Klientami.

 
sierpień
10 '15

Wszystko o Stacjach Kontroli Pojazdów

Adam Krzak

Adam Krzak

Stacja Kontroli pojazdów to obowiązkowy przystanek na drodze każdego posiadacza samochodu. Przeglądy należy wykonywać systematycznie zawsze w sprawdzonej stacji kontroli pojazdów. Ale większość z nas nie wie do końca jak często powinna poddawać nasz samochód badaniom technicznym.

Co ile powinniśmy wykonywać badania techniczne naszego samochodu?

Częstotliwość przeprowadzania przeglądów jest uzależniona od tego, jak długo użytkowany jest konkretny pojazd. W przypadku auta kupionego w salonie samochodowym należy zadbać o to, aby wykonać go nie później niż po trzech latach od daty jego zakupu. Jeżeli jesteśmy użytkownikami pojazdu już przynajmniej pięć lat, wtenczas zalecane jest wykonywanie badań technicznych każdego roku. Należy pamiętać, że jest to bardzo istotna sprawa, która znacząco przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na naszych drogach.

Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze stacji kontroli pojazdów?

Po pierwsze sprawdźmy posiadane referencje oraz certyfikaty. One świadczą o profesjonalizmie pracowników oraz poziomie ich umiejętności.
Po drugie równie ważny jest sprzęt. Im nowocześniejszy tym dokładniejsze pomiary wykonuje, a tym samym my, jako użytkownicy danego auta mamy większą pewność, że nasz pojazd jest w pełni sprawny.

Po trzecie liczą się pracownicy. Oczywiście maszyny i specjalistyczne programy są bardzo ważne, ale to tak zwany czynnik ludzki jest najważniejszy. Często pracownicy stacji są wstanie wychwycić problemy, których nowoczesne komputery nie są w stanie wychwycić.

Dobra stacja kontroli pojazdów oferuje cały szereg usług dodatkowych. Na przykład kompleksowe mycie naszego pojazdu czy też sprzedaży, serwisu i przechowywania.

Wybór stacji wcale nie należy do łatwych decyzji. Jeśli mamy wątpliwości, na jaką się zdecydować, to zapytajmy znajomych, które miejsce polecają lub poradźmy się ekspertów w branży motoryzacyjnej (https://www.dekra.pl).

auto
moto
motoryzacja

frazy kluczowe: auto, moto, motoryzacja


 

Warto zobaczyć

Moto, Samochód, Auto, Motoryzacja, Mechanik, Warsztat, Ekspertyza

Piszą na tym blogu

Marta Kogulska, Piotr Winiar, Adam Krzak

Archiwum

Lipiec 2018, Listopad 2017, Sierpień 2017, Czerwiec 2017, Marzec 2017, Październik 2015, Sierpień 2015